Chcesz kupić doskonały prezent na komunię do 100 zł? Mamy coś dla Ciebie!

Sponsorowany
18.10.2023

Jeżeli niedługo przed Tobą trudny proces decyzyjny w zakresie kupienia idealnego prezentu na komunię, przeczytaj nasz artykuł. Podpowiemy Ci, jakie gadżety warto mieć na oku, posiadając w portfelu 100 zł do dyspozycji na tego typu zakupy. Wybór może Cię zdziwić – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Udowodnimy, że na dobry prezent komunijny nie musisz wydawać kroci. Wbrew powszechnie panującej opinii, 100 zł to kwota zupełnie wystarczająca. Sprawdź!

Twój prezent na komunię powinien być doskonałą pamiątką na lata

Absolutna, komunijna klasyka gatunku. Tak można nazwać wszelkiego rodzaju foto albumy, jakie idealnie sprawdzają się w formie niezawodnego prezentu na Pierwszą Komunię Świętą. Zwłaszcza, jeżeli postawisz na opcję z dodatkową personalizacją pod przyszłego solenizanta. Wówczas możesz stworzyć niepowtarzalny upominek, który po czasie będzie zyskiwał na wartości sentymentalnej. A ta – jak już powszechnie wiadomo – jest zdecydowanie bardziej cenniejsza od finalnej kwoty na sklepowym paragonie. Zamiast kupować kolejne niezwykle drogie gadżety, odwiedź sklep online MURRANO i zamów foto album jako prezent na komunię dla dziecka. Rachunek na niespełna 100 zł w takim przypadku jest możliwy do zaakceptowania nawet dla tych najbardziej roszczeniowych gości. To niewielka kwota, jeżeli weźmiemy pod uwagę funkcję pamiątki oraz jej użyteczność przez naprawdę wiele lat. Dobrze zaprojektowany album komunijny sprawdzi się tu i teraz oraz będzie też świetnym sposobem na kolekcjonowanie kolejnych zdjęć z okresu dorastania dziecka. Dzięki temu po czasie stworzy ono sentymentalny powrót do przeszłości, uwieczniony na zdjęciach. Dobry foto prezent na komunię od Murrano zmieści się w budżecie 100 zł bez żadnego problemu. A wcześniej wspomniana personalizacja upominku to zabieg całkowicie darmowy. Nie wpływa więc on na powiększenie wolnej kwoty, jaką musisz dysponować w momencie zamówienia.

Pierwsza Biblia to doskonały prezent na komunię dla młodego dziecka

Wśród klasycznych prezentów komunijnych w budżecie 100 zł warto wymienić również Pierwszą Biblię dla dziecka. I tutaj ponownie – te personalizowane pod konkretną osobę podarunki idealnie spełnią rolę funkcjonalnej pamiątki na długie lata. W pierwszych dniach po otrzymaniu dostarczy ona wiele niezbędnej wiedzy, zawartej w Biblii, która została podana w przyjemny oraz bajecznie prosty w przyswajaniu sposób. Następnie Twój upominek wejdzie w rolę pamiątki. Za każdym razem, kiedy dziecko weźmie do rąk Pierwszą Biblię, będzie miło wspominać dzień, w którym otrzymało ją właśnie od Ciebie. Oprócz tego, takie rozwiązanie to również idealny sposób na "przemycenie" unikalnych życzeń bądź dedykacji. Jeżeli chcesz odejść od tradycyjnej formy ich składania, skorzystaj z darmowej personalizacji Pierwszej Biblii. Wybierając odpowiedni tekst lub grafikę przyczynisz się do maksymalizacji wartości sentymentalnej prezentu w takiej formie.

Pozostałe inspiracje na prezent na komunię za 100 zł – sprawdź!

Mając do dyspozycji 100 zł na prezent na Pierwszą Komunię Świętą, warto zwrócić jeszcze uwagę na kilka innych propozycji. A takich w sklepie internetowym MURRANO jest naprawdę sporo. Od wcześniej wspomnianej klasyki gatunków, po nieco bardziej oryginalne podarunki. Odpowiednio spersonalizowane elementy biżuteryjne, przeróżnego rodzaju szkatułki czy ledowe lub standardowe ramki fotograficzne... Wybór jest naprawdę spory. I to nawet przy tak (teoretycznie) ograniczonym budżecie zakupowym, jaki wyznaczyliśmy sobie w tym artykule. W rzeczywistości posiadając 100 zł jesteś w stanie przygotować trafiony i niezapomniany prezent komunijny. Jego sentymentalna wartość mierzona będzie w dopasowaniu do solenizanta, użyteczności lub końcowej personalizacji.