Kup u nas reklamę online – a kampanie w Radiu Emaus dostaniesz Gratis!

Sponsorowany
28.04.2020

Sytuacje kryzysowa związana z epidemią koronawirusa dotyka wiele gałęzi gospodarki światowej. Ogólny niepokój i niechęć do reklamowania się w tym czasie doprowadziły do ​​zmniejszenia liczby emisji reklamowych. Ale czy to jest dobry kierunek?

Kryzys zdrowotny, kiedy wiele marek uważa proste działania prosprzedażowe za niestosowne lub nieskuteczne, jest to najlepszy czas na budowanie świadomości marki lub produktu. Należy pamiętać, że komunikacja z obecnymi i potencjalnymi klientami jest kluczowa w czasie kryzysu. To właśnie dobra komunikacja, regularne przypominanie o marce pozwala na dużo szybsze wyjście na prostą po przestoju gospodarczym.

Warto podkreślić, że w radiu przekaz reklamowy można zmodyfikować szybko – jeśli będzie taka konieczność to także  z dnia na dzień, co jest niezbędne do szybkiej reakcji na zmieniającą się rzeczywistość. Nagranie spotu radiowego i wdrożenie go do emisji to często kwestia jednego czy dwóch dni. 

Radio działa 24/7 i dociera do odbiorcy w różnych miejscach. Radio pobudza wyobraźnię bardziej niż telewizja, a reklamy emitowane w radiu mniej denerwują odbiorców. Reklama radiowa jest najbardziej efektywna, gdy przypomina ludziom o produktach, w momencie, gdy ich najbardziej potrzebują. A potrzeby w dzisiejszym świecie potrafią zmieniać się błyskawicznie. I to właśnie radiowa reklama jest w stanie za tymi zmianami nadążyć.

Dlaczego reklama w Radiu Emaus? Lokalność radia pozwala skupić się markom na najważniejszych marketingowo obszarach, maksymalizując zwrot z inwestycji w reklamę radiową. Ludzie spędzają dużo czasu słuchając wiadomości w radiu. I to właśnie ten czas można wykorzystać do przekazania informacji o produktach, które mogą ich zainteresować.

Dlatego Radio Emaus w trudnych  czasach chce wyciągnąć pomocną dłoń do wielkopolskich małych firm. Wystarczy, że  kupicie u nas kampanię online na  www.radioemaus.pl, a kampanie w Radiu Emaus dostaniecie GRATIS.

Prześlijcie do nas nagranie promujące Wasze usługi (30 sekundowe), a my zajmiemy się resztą! Razem możemy więcej!

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas na: promocja.emaus@swietywojciech.pl – prześlemy szczegóły współpracy.

FOT: UNSPLASH

kup reklamę lokalne promocja radio radioemaus reklama wielkopolska