Powrót do szkoły w zdrowym stylu

Sponsorowany
25.08.2020

Tradycyjnie już na przełomie sierpnia i września, w siedzibie spółki Święty Wojciech Dom Medialny odbędzie się kiermasz podręczników. Tym razem tematem przewodnim będzie „Powrót do szkoły w zdrowym stylu”.

W naszej ofercie, oprócz najtańszych podręczników do religii, pojawią się: ekologiczne wyposażenie tornistrów (piórniki, śniadaniówki, torby ekologiczne, butelki i słomki wielorazowego użytku), zdrowe przekąski, np. owsiane ciasteczka oraz pyszne herbatki owocowe i ziołowe. Oprócz tego, tradycyjnie będzie można zakupić Pismo Święte, modlitewniki, wartościową beletrystykę i literaturę duchową. A wszystko w dobrych cenach, z rabatami do 70%. Nowością będą prezentowe kosze dla całej rodziny, składające się wyłącznie ze zdrowych produktów klasztornych.

Kiermasz  „Powrót do szkoły w zdrowym stylu” trwać będzie od 31 sierpnia do 5 września, w siedzibie spółki Święty Wojciech Dom Medialny, na ul. Chartowo 5. 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w sobotę, w godzinach 10.00-14.00. Ze względu na stan zagrożenia pandemicznego podczas zakupów należy przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

butelki Chartowo kiermasz piórniki podręczniki powrót do szkoły torby