Poznaniak pilnie potrzebuje pomocy. Brakuje pieniędzy na leczenie

17.10.2022

U Przemka wykryto glejaka płata skroniowego mózgu! W Polsce wyczerpały się metody leczenia! Obecnie Przemek jest w trakcie immunoterapii w klinice w Niemczech! Leczenie działa – nowotwór jest w odwrocie! Niestety – konieczna jest jego kontynuacja, a na to potrzebne są pieniądze!

Choroba pojawiła się zupełnie niespodziewanie i bez oznak. Pod koniec marca pojawiły się nagle ataki lękowe i padaczkowe. Diagnoza dla rodziny okazała się straszna - glejak płata skroniowego mózgu. Poznaniak dzięki wsparciu darczyńców mógł rozpocząć nierefundowaną w kraju i niezwykle kosztowną immunoterapię w Immun-Onkologisches Zentrum Koeln (IOZK). Wszystko idzie w dobrym kierunku, o czym świadczą bieżące wyniki badań. Ale brakuje środków na dalsze leczenie.

O wsparcie proszą najbliżsi poznaniaka, bo jest szansa, ale koszt leczenia przekracza możliwości rodziny. - Leczenie działa - nowotwór jest w odwrocie! Niestety - konieczna jest jego kontynuacja, a na to potrzebne są pieniądze! - informuje za pośrednictwem portalu Siepomaga.pl żona Przemysława, Sandra. - Chcę walczyć o męża dla naszej całej rodziny, w tym naszych małych dzieci. Ninka ma 10 lat, Igor 12. Potrzebują taty...- dodaje. - Przemkowi sił nie brakuje, czuje ogromne wsparcie od Was wszystkich. Nasze dzieci rosną, a my marzymy, aby wspólnie przeżywać z nimi ich sukcesy oraz razem rozwiązywać troski życia codziennego. Prosimy, bądźcie z nami w tej walce i pomóżcie ratować Przemka!- apeluje.

Osoby, które zechcą wesprzeć poznaniaka w jego ciężkiej walce, mogą to zrobić tutaj.

glejak leczenie pomoc poznaniak rak siepomaga