Restauracja Rusałka — modny lokal w Poznaniu z widokiem i nowoczesną kuchnią

Sponsorowany
26.09.2022

Autorskie dania szefa kuchni. Jasne, przestronne wnętrze. Widok na pełną zieleni okolicę jeziora Rusałka, klimat slow life. To wszystko znajdziesz przy ulicy Golęcińskiej 27. W lokalu przepełnionym sielską atmosferą i zapachami dań inspirowanymi kuchnią z całego świata poczujesz się jak w małej, turystycznej miejscowości, nie ruszając się z miasta. Nie wierzysz? Najwyższa pora, wybrać się na ucztę do Rusałki!

Sielski klimat w sercu Wielkopolski

Widok ze smakiem — trudno o bardziej trafne określenie tego, co spotka Cię w Rusałce. Poznańską Restaurację Rusałka dobrze znają ci, którzy cenią sobie dobre jedzenie w spokojnej, malowniczej okolicy. Też szukasz miejsca niedaleko centrum miasta, w którym będziesz mógł się zrelaksować i rozsmakować w różnorodnej kuchni? To lokal dla Ciebie. Tu uciekniesz od wielkomiejskiego zgiełku. Zrelaksujesz się, wyglądając przez przeszklone ściany na las i jezioro. Zanurzysz się w pięknie poznańskiej przyrody, a przede wszystkim na nowo odkryjesz smaki wielu kuchni świata.

Nowoczesna kuchnia w Poznaniu nie może się znudzić

Restauracja Rusałka szybko zyskała miano kulinarnego odkrycia Wielkopolski. Ciężko się temu dziwić. Autorskie dania inspirowane różnorodną kuchnią to jedno. Ale nowoczesne, sezonowe pozycje i menu zmieniające się kilka razy w roku, to zdecydowanie jeden z największych atutów Rusałki. Doceniają to przede wszystkim stali bywalcy restauracji. Rusałka lubi zaskakiwać – zjesz tu polędwiczkę wieprzową, jak i polędwiczkę z marchewki. Jesteś fanem włoskiej pizzy? Koniecznie spróbuj tradycyjnych placków, wypiekanych w Rusałce w piecu opalanym drewnem. Niech różnorodna, sezonowa karta dań Cię nie zmyli. Jest tu coś, co się nigdy nie zmienia — w poznańskiej Rusałce zawsze jest tak samo smacznie, niezależnie od pory roku.

Fuzja smaków, kultury i rozrywki. Daj się zaprosić do sielskiej restauracji Rusałka!

W restauracji Rusałka czeka na Ciebie coś więcej poza doskonałą kuchnią i wyjątkowym, małomiasteczkowym klimatem. Cykliczne, kolacje degustacyjne (najbliższa odbędzie się 13 października o godzinie 19:00), warsztaty kulinarne i kreatywne, możliwość organizacji imprez firmowych w Poznaniu i wyjątkowych uroczystości w gronie najbliższych, muzyka na żywo na scenie nad Rusałką w sezonie letnim — to wszystko sprawi, że jeszcze bardziej pokochasz to miejsce. Właściciele tego klimatycznego lokalu wiedzą, jak wykorzystać jego potencjał. Żal byłoby odrzucić tak serdeczne zaproszenie do kulinarnej podróży w przyjemnym otoczeniu przyrody, którego nie znajdziesz nigdzie indziej w Poznaniu!

https://www.youtube.com/watch?v=TFwQfTepuGQ