Wyjątkowa sytuacja, nowy asortyment

7.04.2020

COVID-19 jest nową chorobą, spowodowaną koronawirusem, którego wcześniej nie obserwowano u ludzi. Obecnie nie ma nią szczepionki, a najlepszym sposobem jej zapobiegania jest unikanie zarażenia. W firmie Święty Wojciech Dom Medialny dostosowujemy się do aktualnej sytuacji i wytycznych władz państwowych i sanitarnych. Dzięki profesjonalizmowi i oddaniu, z jakim pracownicy spółki wykonują swoje obowiązki, zapewniamy nieprzerwanie dostęp do publikacji  książkowych, stanowiących „pokarm dla duszy”.

Jednak w tym trudnym czasie naszym priorytetem jest wspieranie naszych Klientów w ochronie przed zagrożeniem. W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, spółka Święty Wojciech Dom Medialny poszerzyła asortyment o środki ochrony zdrowia. W naszej ofercie znaleźć można maseczki ochronne z certyfikatem, rękawiczki nitrylowe, osłony na twarz w postaci przyłbic ochronnych oraz antybakteryjne żele do rąk i płyny do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym. W tej szczególnej sytuacji są one niezbędne nie tylko podczas robienia zakupów, ale przede wszystkim podczas odwiedzin u chorych, czy udzielania Komunii świętej w niebezpieczeństwie śmierci.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą środków ochrony zdrowia TUTAJ . Cały nowy asortyment dostępny jest również w Księgarni Świętego Wojciecha, na Placu Wolności 1 w Poznaniu.

FOT: UNSPLASH

bezpieczeńtwo dom medialny koronawirus święty Wojciech