#Bądź bardziej Emaus

Sponsorowany
21.06.2020

Wyjątkowe gadżety z okazji 25. urodzin Radia Emaus są już dostępne w sklepie internetowym. Wsłuchaliśmy się w Wasze głosy i tak oto powstała najbardziej dopasowana do Waszych potrzeb oferta. Dzięki limitowanej edycji, możecie być jeszcze bardziej Emaus i przy okazji wspierać swoje ukochane radio.

Napij się pysznej, radiowej kawy w naszym kubu lub filiżance. Na wakacje zabierz emausowy głośnik, słuchawki i zestaw podróżniczy. Zdjęcia z wakacji zachowaj na pendrive dobrego radia. A wszystko spakuj do torby z naszym logo. Zmieścisz tam także bidon na wodę lub koktajle i brelok.

Bezprzewodowy głośnik w kształcie radia retro Głośnik bezprzewodowy BT 5.0 3W w stylu retro, posiada radio, funkcję odbierania połączeń oraz czytnik kart micro SD (nie dołączona), wbudowany mikrofon, gniazdo USB, wejście audio, ładowany przez USB, kabel micro USB w komplecie.

WYMIARY:  9,8 x 7,1 x 5,7 cm
MATERIAŁ: ABS
Słuchawki
Składane, nauszne słuchawki bezprzewodowe BT 4.2, radio, funkcja odbierania połączeń, mikrofon, panel regulacji pozwalający na łatwą zmianę piosenek i głośności, wejście na kartę micro SD (nie jest dołączona), wejście Jack 3,5 mm, ładowane przez USB, kabel Jack i micro USB w komplecie.
Zestaw podróżniczy
Zestaw zawiera wszystko to, co może być potrzebne w czasie podróży, w przypadku gdy urządzenia przenośne potrzebują doładowania. Power bank o pojemności 2000mAh oraz mocy wejściowej 5V / 0.8A i wyściowej 5V / 1A, ładowarkę samochodową z wyjściem USB (wejście 12V, wyjście 5V / 1A), adapter sieciowy i kabel USB z końcówką microUSB.
Kubek 300 ml z łyżeczką

Pobudka z Radiem Emaus i kawą w dwukolorowym ceramicznym kubku z łyżeczką, to najlepszy i najsmaczniejszy początek każdego dnia. Kubek można myć w zmywarce.
Filiżanka 230 ml z podstawkiem
Dłuższe dni i wyższa temperatura skłania nas do tworzenia ciekawych przepisów na kolorowe napoje kawowe w wersji na zimno. Nasza radiowa filiżanka doskonale nadaje się do tego eksperymentowania. Z dobrych źródeł wiemy jednak, że prawdziwi maniacy ciepłych napojów kawowych, również cenią sobie jej kształt, pojemność i przede wszystkim logo ulubionego radia.
Bidon na wodę z pojemnikiem na lód lub owoce
Butelka sportowa Tritan, 500 ml, z pojemnikiem na owoce. Możesz napełnić wodę witaminami i smakiem poprzez umieszczenie owoców w specjalnym pojemniku. Po dodaniu kostek lodu może być on także użyty do chłodzenia.
Kawa 25 lat Radia Emaus
Okolice miasta Santos to jeden z najpopularniejszych regionów uprawy kawy na świecie.
Plantacje na wysokości do 1200 metrów n.p.m. pozwalają idealnie dojrzewać owocom z których powstaje kawa o niskiej kwasowości oraz głębi smaku – jedwabista i wyrazista zarazem.
Przeważają nuty czekolady i orzechów.
Pendrive 16 Gb
Dzisiejsze czasy wymagają od nas przenoszenia wielu plików i różnych materiałów na duże odległości. Jeśli chcecie mieć przy sobie pliki ze zdjęciami, ukochaną muzyką i ważne dokumenty – koniecznie musicie go mieć.

Torba bawełniana na zakupy , korkowa
Bądź jeszcze bardziej eko z bawełniano-korkowa torbą z otwartą przegrodą główną. 100% korkowy panel na dole i z przodu.


Brelok do kluczy, kabel do ładowana telefonu i synchronizacji danych
Brelok do kluczy, kabel do ładowania i synchronizacji z trzema końcówkami: USB, USB typu C oraz końcówką 2 w 1 (micro USB oraz kompatybilną z urządzeniami iOS) .

Bądź bardziej Emaus filiżanka gadżety głośnik kubek Radio Emaus radio emaus słuchawki usb