Bieg Lotto Poznański Czerwiec 56 przenosi się do internetu

Bartosz Kirchner 25.06.2020


Zawodnicy mają okazję pobiec indywidualnie, oddając w sportowy sposób hołd bohaterom buntu sprzed ponad 60 laty, a jednak biorąc udział w wirtualnej rywalizacji. Jak co roku część wpisowego trafi bezpośrednio do kombatantów, którzy otrzymają środki ochrony osobistej i żywność. Cały czas trwają zapisy na bieg - mówi przedstawiciel organizatora biegu Aleksander Rosa:


Po zarejestrowaniu się i otrzymaniu numeru startowego każdy z uczestników biegu ma do pokonania dystans minimum 10 kilometrów, który musi pokonać między 28 czerwca a 8 lipca. Można pokonać ten dystans jednorazowo lub 'na raty', rozkładając na dowolne 3 dni. Istnieje też możliwość przejścia tego dystansu z kijkami do nordic walking lub przejechania go na rolkach, a dzieci mogą spróbować swoich sił na długości 600 lub 1200 metrów.

By wynik został uwzględniony w systemie, uczestnicy powinni mieć możliwość rejestrowania czasu i przebiegniętego dystansu. Po zakończeniu całej rywalizacji biegacze otrzymają kurierem medal oraz koszulkę techniczną.

FOT: LOTTO POZNAŃKI CZERWIEC 56

bieg czerwiec 56 Lotto