Enea Junior Poznań Triathlon powraca

17.06.2022

Już w sobotę, 25 czerwca 2022 roku, tradycyjnie w samym sercu Poznania, na pływalni letniej Chwiałka odbędzie się szósta edycja zawodów sportowych.

W imprezie rozgrywanej na terenie pływalni letniej POSiR Chwiałka mogą brać udział dzieci w wieku od 1 roku do 15 lat. Najmłodsi zawodnicy do 8 roku życia wystartują w konkurencjach triathlonowych (pływanie + rower + bieg). Starsi uczestnicy w wieku od 9 do 15 lat wezmą udział w aquathlonie (pływanie + bieg). Enea Junior Poznań Triathlon to propozycja nie tylko dla najmłodszych, ale i dla całych rodzin, gdyż w ramach Family Poznań Aquathlon ścigają się zespoły złożone z dzieci i rodziców lub dziadków. Rodzinna sztafeta odbywać się będzie na dystansie 50 metrów pływania i 400 metrów biegu.

Organizatorzy wydarzenia zapewnią również dodatkowe atrakcje pozasportowe. Zagwarantuje je Strefa Rodzinnej Aktywności, w której nie zabraknie zabaw, gier oraz warsztatów chemicznych i plastycznych. Zapisy na wydarzenie trwają. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej Enea Junior Poznań Triathlon oraz na profilu facebookowym.

FOT: POSIR

akacje atrakcje czas wolny dzieci młodzież pływalnia posir poznań woda