Fukaj rusza w trasę koncertową – to wszystko to tylko tour

Sponsorowany
24.08.2023

Szczeciński raper po raz pierwszy rusza w zaskakującą publiczność trasę koncertową. Nawiązując w nazwie do tytułu ostatniego albumu, zapowiada tym samym niepowtarzalne flow, dobrą energię i ciekawe teksty. Co jeszcze przygotował dla fanów Fukaj? W końcu kazał na siebie czekać aż cztery lata, jakie więc niespodzianki szykuje dla publiki? W jakich miejscowościach można będzie pobujać się do kawałków rapera? Zdradzamy poniżej.

Fukaj – kim jest artysta?

Aleksander Wasiluk to znana szerszej publiczności osobowość świata hip-hopu, rozpoznawana pod pseudonimem Fukaj. Po raz pierwszy jego flow można było usłyszeć w 2019 roku, kiedy to dogrywał się gościnnie do kawałków starszych kolegów po fachu. Przez cztery lata doczekał się współprac z takimi artystami jak: Vito Bambino, Szczyl, Lanek, Białas, Bedoes, Janusz Walczuk czy Jan-Rapowanie.

Apogeum zainteresowania młodym raperem miało miejsce w 2021 roku, kiedy to Fukaj wydał debiutancki album. Chaos powstał we współpracy z Kubim Producentem. Nie mniejszą popularność miała dodana do płyty epka pod tytułem 7 dni odpoczynku. Największą rozpoznawalność Fukaj zawdzięcza inicjatywie SBM Starter, której zadaniem jest wyszukiwanie oraz promowanie młodych talentów z raperskiego świata. W 2023 roku Fukaj postawił na stworzenie nowego wizerunku. Od kilku lat planował współpracę z producentem Charlie’m Monclerem, co zaowocowało epką Było tylko preludium. Po jej sukcesie pojawił się wspólny krążek artystów nazwany po prostu Preludium.

Fukaj – trasa koncertowa

Młody raper występował już w niejednym klubie Polski, tym razem jednak rusza w pierwszą zorganizowaną trasę koncertową na terenie naszego kraju. W jakich więc miejscowościach można spodziewać się spotkania z twórczością Fukaja? Będą to takie miasta jak:

  • 6 października – Klub Kwadrat, Kraków
  • 7 października – Grizzly, Gdańsk
  • 20 października – B17, Poznań
  • 27 października – Zaklęte Rewiry, Wrocław
  • 10 listopada – Pod Palmą Rzeszów
  • 11 listopada – Dom Kultury, Lublin
  • 24 listopada – Królestwo, Katowice

Ostatni koncert odbędzie się w Warszawie, jednak jego termin nie jest znany. Bilety na koncerty w ramach trasy koncertowej można kupić w Going. i Empik Bilety -> Fukaj to wszystko to tylko tour