Macie zdjęcia z majówki? Idealny konkurs dla Was

2.05.2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym  „Europa na dwóch kółkach” organizowanym przez Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie oraz Stowarzyszenie Zamek Trebnitz Centrum Edukacji i Spotkań. Konkurs „Europa na dwóch kółkach” skierowany jest do wszystkich osób, które kochają jazdę na dwóch kółkach, chętnie podróżują, a przy okazji fotografują swoje przygody. W konkursie obowiązują II kategorie wiekowe: I uczniowie szkół podstawowych oraz II uczniowie szkół średnich, oraz osoby dorosłe.

Do konkursu mogą być zgłaszane zdjęcia przedstawiające turystykę rowerową, podróże po regionie i po Europie. Premiowane będą również zdjęcia ukazujące, jak zmienia się Polska dzięki funduszom unijnym, m.in. poprzez rozwój infrastruktury turystycznej.

Termin zgłaszania prac to 6.06.2022 r.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „EU&YOU – wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności Unii Europejskiej” finansowanego ze środków Funduszu Polityki Spójności Unii Europejskiej.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: https://muzeum-sierakow.pl/konkurs-fotograficzny-europa-na-dwoch-kolkach/

dorośli dzieci europa konkurs młodzież Polska zdjęcie