Paradiso to odpowiedź na tęsknotę za wspólnotą

6.06.2022

Paradiso to wakacyjna propozycja dla młodzieży z Archidiecezji Poznańskiej i nie tylko, organizowana przez Księży Filipinów oraz Archidiecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Jordan, na Świętej Górze w Gostyniu.

Święty Filip Neri, patron księży Filipinów, współorganizatorów wydarzenia, mawiał "Preferisco il paradiso", co oznacza "Wolę niebo, wolę raj". Założeniem było stworzenie miasteczka młodych, gdzie będą oni mogli dobrze rozpocząć czas wakacji i jednocześnie zbliżać się do Pana Boga, do nieba. W tym roku okazją do tego stanie się spotkanie na Świętej Górze, które odbędzie się już od 28 czerwca do 02 lipca 2022!

Paradiso to odpowiedź na tęsknotę za wspólnotą. W czasie tegorocznego spotkania uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać konferencji, wziąć udział w specjalnie przygotowanej na tę okazję grze terenowej, wieczornej Eucharystii i wielbieniu. Nie zabraknie dobrej muzyki i pysznego jedzenia! Do udziału w wydarzeniu zapraszane są osoby w wieku 15-30 lat, ich opiekunów, kleryków, księży, siostry zakonne, zakonników, wolontariuszy, oraz wszystkie osoby pozytywnie zakręcone, chcące doświadczyć wspólnoty i Bożej radości.

FOT: https://paradiso.org.pl/galeria

młodzi paradiso spotkanie wiara wielkopolska