Podwójne zabójstwo pod Międzychodem. Sprawca został zatrzymany

Aktualizacja
30.03.2023

Jak poinformowała Wielkopolska Policja: 24 letni Marcin W. podejrzany o zabójstwo dwóch osób na terenie powiatu Międzychodzkiego został zatrzymany o godz. 20.00.Podczas poszukiwań skoncentrowanych w lesie nad Wartą, w miejscu znalezienia plecaka należącego do ściganego, grupa pościgowa otrzymała wiadomość, że podejrzany zgłosił się do komendy Policji w Międzychodzie.

Przypomnijmy, że do podwójnego zabójstwa doszło w środę w powiecie międzychodzkim. O przebiegu zdarzenia informuje podinspektor Iwona Liszczyńska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Podejrzany z miejsca pierwszej zbrodni uciekł skradzionym samochodem. Następnie mężczyzna zostawił auto w lesie pod Międzychodem i uciekał pieszo. Do poszukiwań zaangażowali się policjanci z Międzychodu, Sierakowa i Poznania. Służby potwierdzają również informacje, że poszukiwany kilka dni wcześniej opuścił szpital psychiatryczny. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył 10 tysięcy złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje pomocne w zatrzymaniu 24-letniego Marcina W.

Foto KWP POZNAŃ