Paulina Królska

Marketing & Sales Manager

E-mail: krolska@swietywojciech.pl

Tel: 667 001 607

Paulina jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie studiowała na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. W 2015 odebrała dyplom magistra – specjalność Dziennikarstwo. Pracę w radiu rozpoczęła jednak dużo wcześniej, w 2011 roku, jako prezenter. To właśnie w tym roku prowadziła nie tylko pierwsze programy, ale również tworzyła autorskie audycje radiowe.

Od tego czasu nieprzerwanie związana jest ze światem mediów.

Paulina posiada wieloletnie doświadczenie pracy w mediach. Stworzyła setki materiałów radiowych, poznała dziesiątki ludzi, z którymi odbyła niezliczoną ilość spotkań i rozmów. To właśnie ludzie są dla niej najważniejsi. Budowanie relacji z innymi to jej priorytet, który tylko potwierdza jej teorię, że zespół ludzi jest najmocniejszym fundamentem każdego sukcesu.

Zaraża wszystkich swoim pozytywnym podejściem do życia, choć nie można jej odmówić sporej pewności siebie i wytrwałego dążenia do celu. Jest konkretna i doskonale wie czego chce. To ona trzyma wiele spraw w garści, przez co zespół Radia Emaus może spać spokojnie.  I właśnie dlatego, gdy trzeba realizować jej autorskie pomysły związane z promocją, wszyscy aż palą się do pracy.

Zanim trafiła na Chartowo, pomagała przy organizacji dziesiątek eventów zewnętrznych, lokalnego radia Zet Gold.  

Paulina nie boi się pracy. Dodatkowo potrafi dotrzeć wszędzie tam, gdzie sobie zaplanuje. Szybko zyskuje nowych znajomych i ludzkie zaufanie, ponieważ ma rzadką umiejętność słuchania innych.