Festiwal Dobrego Smaku

Bartosz Kirchner 12.08.2020

Już jutro w Poznaniu rozpoczyna się 14. Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku. Przez najbliższe dni na mieszkańców stolicy Wielkopolski i turystów czekają warsztaty kulinarne, kolacje tematyczne, konkursy dla amatorów i restauratorów oraz koncerty.

Na Starym Rynku jak podczas każdej edycji odbywał się będzie Jarmark Dobrego Smaku. Z powodu pandemii do Poznania nie przyjedzie kilku wystawców, którzy byli na festiwalu w poprzednich edycjach, ale w ich miejsce pojawią się nowi. - Wizyta na jarmarku będzie okazją do spróbowania specjałów nie tylko z różnych regionów Polski, ale też z całego świata - mówił na antenie Radia Emaus organizator Festiwalu Wojciech Lewandowski.


Choć w tym roku na festiwalu z przyczyn bezpieczeństwa nie stanie duża scena, to nie zabraknie muzycznych wrażeń. Przy fontannach na Starym Rynku wystąpią Kwartet Con Brio czy Pan Gar Orchestra. Podczas festiwalu Dom Tramwajarza zaprasza na wieczory z pieśniami gruzińskimi. W sobotę na Starym Rynku wystąpią Gitarsi. Czternasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku potrwa do niedzieli.

Zdjęcie: OFDS

dobry smak festiwal festiwal dobrego smaku poznań